HAKKIMIZDA

1999 yılında Kondüsyon Cihazları ve Fitness Ekipmanları ithalatı ve satışı üzerine faaliyet göstermek amacı ile kurulmuştur.

Türkiyede üretilen dünya markası Jimsa’nın 6 yıl süreyle yurt içindeki satışını üstlenmiş ve sadece Ankara’da 85 ayrı noktaya bu ürünlerin sevkini sağlamıştır. Üniversiteler, kamu kurumları, spor merkezleri, fitness salonları, fizik tedavi merkezleri ve askeri birlikler müşteri portföyünü oluşturmaktadır. Ankara’da fitness ekipmanları ile ilgili ilk ihtisas mağazası ve showroom Tunalı Hilmi Caddesinde Deniz Sport tarafından açılmıştır.

Profesyonel kondüsyon cihazları satışının yanı sıra ev tipi koşu bantlarının parakende olarak satışında da Ankara’da bir ilk gerçekleştirilmiş ve insanların beklentilerine uygun programlar çerçevesinde uzman kadrolarla bilinçli tercihler yapılarak evlerde koşu bantı kullanımı yaygınlaştırılmıştır. Ankara’da şu anda 45 spor merkezi Deniz Sport tarafından satışı yapılan ürünleri kullanmaktadır.

Evinizde Spor Yapmanın Keyfini Yaşayın!. sloganı ile Deniz Sport insanları bilinçli olarak spora teşvik etmenin gururunu yaşamaktadır.

DENİZ SPORT ANKARA SHOW ROOM AÇILDI

Tunalı Hilmi caddesi kuğulu pasajında sadece profesyonel ve ev tipi Fitness ekipmanlarının yer aldığı bir showroom açarak Ankara’da bir ilki gerçekleştiren DENİZ SPORT şimdide Çankaya Hoşdere caddesinde daha fazla ürünün sergilendiği ikinci bir showroom daha açtı. Çok geniş ve seçkin bir davetli grubunun ilgi ve hayranlıkla ziyaret ettiği ve sergilenen ürünleri ciddiyetle tetkik ettiği açılış günüden beri showroom Ankaralıların gözdesi olmaya devam ediyor. Showroom da ürün satışının yanısıra tüm profesyonel ekipman , yatırım ve bilgi desteği de veriliyor.